Hizmetlerimiz

Asansör Bakımı

acıbadem asansör bakımı

 Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliğinin 6. maddesi gereği asansörlerin her ay en az 1 kere olmak üzere bakım yapılması ve en az 1 senelik bakım sözleşmesi yapılması gerekmektedir. ISO kalite yönetim sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik yetki belgemiz ile İstanbul'un tüm ilçelerine 7/24 bakım ve servis hizmeti vermekteyiz.

Asansör Montajı

asansör kuyusu, maltepe asansör firmaları

 40 yıllık deneyimimiz, kurulduğumuz yıldan bu yana 3000' i aşkın asansör montajımızla, istekleriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda EN81-20/50  standartlarına ve asansör yönetmeliğine uygun asansörlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sorunsuz asansör kullanımı için montaj sonrası garanti, bakım ve teknik destek hizmetleri ile siz müşterilerimizin daima yanındayız.

Revizyon

kadıköy asansör firmaları, asansör servisi

 Ömrünü tamamlamış, arıza çıkartan ve sizi yarı yolda bırakan asansörleriniz için, Kullandığımız 1. sınıf çok çeşitli ürünlerimiz, orjinal yedek parça ve deneyimimizle size özel modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Modernizasyon çözümlerimiz ile asansörünüzü siz müşterilerimize daha uzun seneler gereksinimlerinizi karşılar, maksimum verimle çalışan, konfor ve estetik ile bütünleştirdiğimiz bir asansör teslim ediyoruz. Ayrıca yaptığımız modernizasyonlar neticesinde asansörlerinizi kapsayan ilgili standartlara uygun, güvenli ve yıllık asansör muayenelerine hazır hale getiriyoruz. 

Projelendirme

asasnör projesi, ümraniye asansör firmaları

 Asansör avan projesi, günümüz standart ve teknolojilerine uygun minimum alan kaplayan ve maksimum verim sağlayan bir asansör için en büyük etkenlerden birisidir. Yanlış çizilmiş bir avan proje müşterinin zaman kaybı ve yüksek maliyetler gibi olumsuz etkenlerle karşılaşmasına sebep olmaktadır. Projelendirme hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize yapınıza  en uygun projeler çiziyor ve trafik hesaplamaları yapıyoruz. Böylece hem zaman, hem alan kazanıyor ve maliyetlerinizi düşürüyoruz. 

Danışmanlık

asansör danışmanlık, en iyi asansör firması

 Firmamız olarak, yapılarınızın işlevi ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapınıza en uygun asansör çözümleri üretip geliştiriyor, yönetmelik ve standartlar çerçevesinde ön avan projelerini, trafik hesaplamaları ve teknik şartnameleri hazırlıyor fiyatlandırmaları ücretsiz olarak yapıyoruz.